Ruletka systemy  |  Jak przechytrzyć kasyno  | Rady gracza ruletki 

System 3/2

               Czasami w przypadku każdego gracza przychodzi okres, gdy potrzebuje odpocząć – od pracy, od dziewczyny, żony lub kochanki lub od wszystkich razem ... Jednak, uprzejmie, gdzie gracz może najlepiej wypocząć? Przecież przy ruletce.
W tej chwili potrzebuje jakiś oszczędny i komfortowy system. Potrzebuje system 3/2.
 

Opis systemu:
System 3/2 bazuje na wykorzystaniu samego fizycznego układu ruletki. Kiedy bowiem zerkniemy na płótno ruletki, zauważymy następujące rzeczywistości:
1. słupek tworzy 6 czarnych i 6 czerwonych numerów
2. słupek tworzy 8 czarnych i 4 czerwone numery
3. słupek tworzą 4 czarne i 8 czerwonych numerów
 

Wykorzystanie ciekawostek ruletki
Każdy gracz ruletki wie, że wygrane w przypadku stawek na kolor opłacają się w stosunku 1:1, wygrane w przypadku słupków w stosunku 2:1. Na płótnie jest taka sama ilość czerwonych i czarnych numerów, od każdego koloru 18. Innymi słowami oznacza to, że o ile stawisz na czerwony, stawisz właściwie na 18 numerów równocześnie. I o ile równocześnie stawisz na środkowy słupek, wtedy stawisz jeszcze na 8 czarnych numerów. Uważny gracz już zauważy – przegrać może tylko wtedy, gdy kulka zatrzyma się na jednym z pozostających 10 czarnych numerów lub na zerze ...
 

Jak należy grać System 3/2
Położysz 3 żetony na czerwonym kolorze i dalsze 2 żetony na środkowy słupek.
Jeżeli padnie którykolwiek z czerwonych numerów w 1. lub 3. słupku albo którykolwiek z 8 czarnych numerów środkowego słupka, uzyskasz 1 żeton
Jeżeli padnie którykolwiek czerwony numer w środkowym słupku, uzyskasz 7 żetonów!
 

Ocena końcowa:
Jak zostało już wspomniane, chodzi o bardzo komfortowy system. Dla gracza pracuje 26 numerów, które wygrywają i tylko 11, które powodują przegraną. Po przegranej w dodatku tutaj istnieje możliwość, za pomocą progresji, podwyższyć wkłady w przyszłych spinach oraz uzyskać w ten sposób stratę z powrotem. Pomimo mnóstwa zalet danego systemu, również tutaj poleca się z góry ustalić limity dla wygranej i przegranej i po ich osiągnięciu grę skończyć albo przejść na inny system.

Możesz to wypróbować również na brudno w tych oto solidnych kasynach:

Ruletka - z powrotem na stronę główną